Vakances

Hei, prieks tevi te redzēt! Ja vēlies iedvesmojošu darbu, tu esi pareizajā vietā. Apskaties, vai kāda no vakancēm ir tavējā, un, daudz nedomājot, piesakies!

Ja esi zinātkāra dvēsele, pie mums papildus aizraujošam darbam, fantastiskiem kolēģiem un superīgam birojam varēsi tikt pie iespējas apgūt miljoniem jaunu lietu un prasmju. Mēs šeit tomēr esam vairāk kā 6 uzņēmumi, draudzīgi saspiedušies zem viena jumtiņa.

Brīdinājums! Iespējamas blaknes. Pie mums birojā ik pa laikam dzirdama riešana, jo suņi birojā ir ne tikai atļauti, bet pat vēlami. Mūsu bērni dažkārt sarīko skaļākas paslēpes, jo nav iespējams nesmieties, kad kāds cenšas noslēpties papīrgrozā. Gadās, ka koridorā atskan sakāves vai uzvaras kliedzieni, pie mums īpašā godā ir galda futbols. Bet visādi citādi – lieliska vieta, kur strādāt.

Ak, jā, šobrīd daļa no blaknēm Tevi neskars, jo pārsvarā strādājam attālināti. Tas gan mūs neattur no kopīgām ballītēm online vidē, jo veselīgai pieredzes apmaiņai noder gan Ievas ieskats vīnu plauktos, gan Ineses “uzostie” nozares jaunumi, gan Uģa pārgājienu aicinājumi un citas ne mazāk svarīgas tēmas  😊

Lai arī gads ir bijis interesants, mēs ar pilnu iedvesmu ejam uz priekšu. Nekautrēsimies pat teikt – uz augšu! Un šobrīd vēlamies savā komandā uzņemt vairākus lieliskus, iedvesmotus, spējīgus un aizrautīgus kolēģus. Apskati vakances zemāk. Iespējams, Tu redzi jau, ka esi mūsējais. Piesakies, lai mēs arī Tevi ieraugām.

 

Pieteikumu sūti uz personals@inspired.lv.