Sīkfailu politika

SĪKFAILU POLITIKA

Mūsu sīkfailu politika izskaidro, kā mēs ar sīkfailu palīdzību no Jums un par Jums iegūstam informāciju, kad apmeklējat inspired.lv lapu, un kā mēs šo informāciju izmantojam. Šī sīkfailu politika izskaidro, kāpēc mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, kā arī Jūsu izvēli saistībā ar šīm tehnoloģijām.

Balstoties uz mūsu leģitīmajām interesēm, mēs izmantojam sīkfailus un citu tehnisko informāciju, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni, padarītu to lietošanai ērtāku un nodrošinātu vietnes drošību. Mūsu izmantotie rīki neļauj mums personīgi identificēt lietotāju, un dati tiek glabāti ierobežotu laiku.

Kas ir sīkfails?

Sīkfails ir neliela datu kopa, ko tīmekļa serveris ievieto Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Sīkfaili kalpo vairākiem nolūkiem: piemēram, tie var palīdzēt mums atcerēties noteiktas jūsu atlasītās opcijas, uzskaitīt vietnes apmeklētājus vai vispārēji uzlabot lietotāja pieredzi vietnē, lai nodrošinātu labāku izvietotā satura un reklāmas atbilstību.

Kādi ir sīkfailu veidi?

Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti ierīcē arī pēc parlūkprogrammas aizvēršanas un tiek aktivizēti brīdī, kad apmeklējat kādu no vietnes lapām, ko iepriekš esat apmeklējis/usi.

Sesijas sīkfaili tiek glabāti ierīcē tik ilgi, cik ilgs ir jūsu apmeklējums mūsu mājaslapā; tie tiek dzēsti no jūsu ierīces brīdī, kad izejat no interneta pārlūkprogrammas.

Pirmās puses sīkfaili – šos sīkfailus iestata tīmekļa vietne, kuru Jūsu apmeklējat attiecīgajā laikā, vai arī to darām mēs vai trešā puse pēc mūsu pieprasījuma.

Trešās puses sīkfaili– šos sīkfailus iestata kāds cits, nevis tā puse, kuras tīmekļa vietni Jūs apmeklējat.

 

Trešo pušu sīkfaili

Google Analytics sīkfaili

Mēs izmantojam Google Analytics sīkfailus, lai analizētu to, kā tiek izmantota tīmekļa vietne, un uzlabotu vietnes efektivitāti. Piemēram, mēs varam izmantot šos sīkfailus, lai noteiktu, vai esat mijiedarbojies ar noteiktu lapu un vai jūsu apmeklējuma laikā nav gadījušās kādas kļūmes lapas darbībā. Šī informācija ir anonīma un netiek saistīta ar konkrētu cilvēku.

Informāciju par iespēju dzēst sīkfailus skatiet šeit –https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Nosaukums Mērķis Ilgums
_utma Šajā sīkfailā tiek apkopoti dati par unikālajiem lapas apmeklētājiem. 2 gadi
 _utmz Šajā sīkfailā tiek atjaunināta informācija par datu pārraides avotiem un navigāciju.  1 mēnesis
_utmb
_utmc
Šo sīkfailu izmanto, lai noteiktu apmeklējuma ilgumu tīmekļa vietnē no brīža, kad apmeklētājs ienāk tīmekļa vietnē, līdz brīdim, kad apmeklētājs iziet no vietnes vai aizver pārlūkprogrammu. Sesija 30 minūtes
_ga
_gid
Šo sīkfailu izmanto, lai atšķirtu unikālos lietotājus, piešķirot nejauši izveidotu numuru, un to izmanto, lai izveidotu vietnes apmeklētāju navigācijas analīzi, sesijas datus un kampaņas atskaites.  2 gadi
_gat_UA 
_utmt_UA
Šos sīkfailus lieto, lai ierobežotu pieprasījumu skaitu.  1 minūte

 

Google Tag Manager (GTM)

Google Tag Manager tiek izmantots, lai labāk pārvaldītu analīzes, reklāmguvumu, un atkārtotā (remārketinga) mārketinga kodu izvietošanu mūsu tīmekļa vietnē.

Informāciju par iespēju dzēst sīkfailus skatiet šeit –  https://www.google.com/policies/privacy/.

 

Varat izvēlēties atteikties no sīkfailiem savas pārlūkprogrammas iestatījumos, taču tādējādi Jūs ierobežosiet sev pieejamo funkciju klāstu tīmekļa vietnē.

Visas turpmākās izmaiņas, kuras tiks veiktas mūsu Sīkfailu politikā, tiks publicētas šajā lapā.