Par mediju aģentūras Inspired UM vadītāju kļuvusi Elīna Dīcmane. 

2019. gada maijā par mediju aģentūras Inspired UM vadītāju kļuvusi Elīna Dīcmane. Līdzšinējais ilggadējais uzņēmuma vadītājs un īpašnieks K. Gedrovics turpinās vadīt Inspired mārketinga kopienu, ko pašlaik pārstāv 7 aģentūru un mārketinga konsultāciju un apmācību uzņēmumi.

“Esmu patiesi gandarīts nodot uzņēmuma vadību Elīnas drošajās rokās. Elīna Inspired UM ir kopš pirmsākumiem un vienmēr bijusi man līdzās vadības komandā un lēmumu pieņemšanas procesos. Elīnas kļūšana par Inspired UM vadītāju ir likumsakarīgs attīstības procesa rezultāts mūsu aģentūrā,” teic K. Gedrovics. “Es pats turpināšu darboties gan Inspired UM, gan Inspired kopienā, vairāk laika un resursu veltot jaunu izaugsmes virzienu attīstībai, ko pieprasa mainīgā tirgus situācija.”

Elīna Dīcmane nozarē darbojusies vairāk kā 14 gadus un ir ar plašu pieredzi dažādos mediju aģentūras darbības virzienos – gan efektīvā mediju plānošanā un cenu piegādē, gan klientu servisa nodrošināšanā. E. Dīcmane Inspired strādā kopš 2006. gada un līdz šim pildījusi mediju direktores un personāla vadītājas pienākumus.

“Liels izaicinājums ir pārņemt aģentūras vadību no Kārļa, kurš šo gadu laikā Inspired ir ļāvis kļūt ne tikai par vienu no vadošajām aģentūrām Latvijā, bet arī izveidojis vienu no lielākajām mārketinga kopienām Baltijā,” atzīst E. Dīcmane. “Savā darbībā apsolu saglabāt Inspired esošās vērtības un darbības principus, kuru pamatā ir godīgums un profesionalitāte, kā arī cilvēki un iekšējā kultūra, kas vērsta uz komandas un savstarpējās sadarbības veicināšanu.”