Jaunākais TV datu analītiķis (-e) / reklāmu plānotājs (-a)

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

TV datu analītiķis / reklāmu plānotājs aģentūrā ir tas cilvēks, kurš analizē dažādu TV kanālu atbilstību kampaņu auditorijai, mērķiem un budžetam un iesaka, kurā kanālā, cikos un cik bieži reklāmai jāparādās tavā TV ekrānā. Kā viņi to zina? Pētījumu dati, programmas un Excelis dara brīnumus, ja vien ir prasmīgas rokas un domājošs plānotājs, kurš šo visu savelk kopā un saliek katram klientam unikālā TV mediju plānā.

Prasības:

  • Tev piemīt mīlestība pret cipariem un matemātiku;
  • Sērfojot TV programmā, jūties kā zivs ūdenī (šo var ātri apgūt:);
  • Nebaidies un labi orientējies lielos datu masīvos;
  • Vienmēr esi gatavs mācīties, jo visu zināt mūsu nozarē nav iespējams;
  • Excel ir tava mīļākā MS programma;
  • Lieliski pārvaldi latviešu valodu, zini arī krievu un/vai angļu valodu;

Ieguvumi:

Inspired” ir ne tikai lielākā mediju aģentūra Baltijā – tā ir vesela mārketinga ekosistēma, kas zem viena jumta vieno labākos speciālistus, no kuriem vienmēr būs, ko mācīties un līdz ar to arī karjeras izaugsmes iespējas ir lieliskas. Tāpat mēs esam atbildīgs uzņēmums, kas nodrošina darbiniekiem pilnas sociālās garantijas. Un – mums ir foršākie kolēģi un atvērts un radošs birojs, kur notiek ne tikai darbs – regulāri gardumi virtuvē, kopīgi pasākumi, apmācības, suņi, bērni..

Atalgojums: 850 – 1100 EUR pirms nodokļu nomaksas

 

 

Lai pieteiktos, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi „TV mediju plānotājs/-a” uz personals@inspired.lv līdz 01.10.2019.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “Inspired” SIA tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi. Papildu informācija par personas datu apstrādi: https://inspired.lv/privatuma-politika/