Digitālo mediju reklāmas speciālists/-e

Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Digitālo mediju reklāmas speciālists aģentūrā ir tas, kurš analizē dažādu interneta mediju atbilstību kampaņu auditorijai, mērķiem un budžetam un iesaka, kur, kad un kādus materiālus internetā vislabāk publicēt. Visticamāk, ka tā mazā reklāmiņa Facebook, kas ir parādījusies brīdi pēc tam, kad internetā apskatīji lētās aviobiļetes uz Romu, un piedāvā rezervēt viesnīcu Romā (kā viņi to zina, vai ne?), ir tieši šī cilvēka nopelns.

 

Prasības:

  • Tev piemīt mīlestība pret cipariem, matemātiku un MS Excel;
  • Sērfojot internetā, jūties kā zivs ūdenī;
  • Lieliski pārvaldi latviešu un angļu valodas;
  • Esi ar augstu atbildības sajūtu un proti noteikt prioritātes;
  • Gribi augt un mācīties!

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • Pieredze mediju aģentūrā;
  • Pieredze darbā ar Google Adwords, Facebook Ads Manager vai Google Analytics;
  • HTML5 zināšanas.

 

Inspired” ir ne tikai lielākā mediju aģentūra Baltijā – tā ir vesela mārketinga ekosistēma, kas zem viena jumta vieno labākos speciālistus, no kuriem vienmēr būs, ko mācīties un līdz ar to arī karjeras izaugsmes iespējas ir lieliskas. Tāpat mēs esam atbildīgs uzņēmums, kas nodrošina darbiniekiem pilnas sociālās garantijas. Un – mums ir foršākie kolēģi un atvērts un radošs birojs, kur notiek ne tikai darbs – regulāri gardumi virtuvē, kopīgi pasākumi, apmācības, suņi, bērni..

Atalgojums: 700 – 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas

 

Lai pieteiktos, sūtiet savu pieteikumu ar norādi „Digitālo mediju reklāmas speciālists” uz personals@inspired.lv līdz 20.11.2019.

Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija (gadījumā, ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju) tiks apstrādāti personāla atlases mērķim un “Inspired” SIA tiesisko interešu nodrošināšanai, ciktāl tās attiecināmas uz personāla atlasi. Papildu informācija par personas datu apstrādi: https://inspired.lv/privatuma-politika/