Inspired ekosistēma aicina uz pasākumu cikla mārketinga profesionāļiem “Inspired rīti” sarunu “Mīti un patiesība par cittautiešu auditoriju” 5. jūnijā, Koka Rīgā, Krāsotāju ielā 12, plkst. 10.00
Viens no mārketinga jomas “mūžīgajiem” jautājumiem – kā strādāt ar cittautiešu auditorijām un kādos reklāmas kanālos to uzrunāt? Veidot atšķirīgu komunikāciju tieši šai auditorijai vai pielāgot esošo? Izmantot plašaptveres kanālus, vai atlasīt specifiskiem auditorijas segmentiem atbilstošus nišas medijus?
Uz šiem un citiem jautājumiem ar mediju speciālistes Ritas Rudušas un Inspired UM datu analītiķa Aivara Avotiņa palīdzību centīsimies atbildēt, apskatot reklāmas jomā izplatītākos pieņēmumus par cittautiešu auditorijas mediju lietošanas paradumiem, pamatojot tos ar pētījumu datiem.
Tiekamies 5. jūnijā, Koka Rīgā. Sāksim plkst. 10.00, bet plkst. 9.30 esat aicināti uz rīta kafiju.
Dalības maksa 50 EUR. Pieteikt dalību, var rakstot e-pastu uz inspired@inspired.lv līdz 4. jūnija plkst 15.00. Saruna ilgs aptuveni 1,5 h
Lai vairotu mūsu uzņēmuma aktivitāšu publicitāti, mēs pasākuma laikā uzņemsim fotogrāfijas un publicēsim tās mājaslapā un mūsu sociālo tīklu zīmolu lapas (Facebook un Linkedin).
Jūs jebkurā laikā varat mums lūgt izņemt savu attēlu no mūsu komunikācijas materiāliem, rakstot uz e-pastu privacy@inspired.lv