Apmācību un konsultāciju uzņēmums, kura pamatā ir ticība zināšanām, kā mūsdienu vērtīgākajam resursam. Laikā, kad konkurētspējīgu priekšrocību skaits sarūk, uzņēmumi aizvien vairāk sāk apzināties nemateriālo resursu lomu savu mērķu sasniegšanā. Produktu un ražošanas procesu imitēt ir viegli, uzņēmuma zināšanu bāzi un procesus nokopēt ir daudz sarežģītāk. Tādēļ uzņēmumiem sniedzam zināšanas par to, kā efektīvi vadīt procesus (apmācības), palīdzam uzņēmumiem iegūt zināšanas pašiem par sevi (procesu un vides audits), kā arī palīdzam uzņēmējiem izdarīt stratēģiskus lēmumus (konsultācijas). Mūsu pakalpojumus sniedz augsti kvalificēti, nopietnu pieredzi ieguvuši savas jomas speciālisti. Mēs apzinamies, ka strādājam ar vērtīgāko no uzņēmuma resursiem, tādēļ ievērojam stingru konfidencialitāti.

inspiredacademy.lv

10

komandas pieredze mārketingā

2012

dibināšanas gads

15+

lekciju kursi

>400

kursu apmeklētāji

Pakalpojumi

Biznesa konsultācijas

Mārketinga stratēģijas

Apmācības (mārketings, komunikācijas, zīmolvadība, digitālā vide)

Individuālas apmācību programmas

Nemateriālo resursu audits

Zināšanu vadības risinājumi

Atsauksmes

Elīna Sprūde-Nesenberga, Rīgas Tehnniskās universitātes projektu vadītāja:

“”Inspired Academy” kursi ļauj plašākā mērogā skatīt mārketinga aktivitātes un palīdz pieņemt stratēģiskus lēmumus. Mācības nav teorijas iekalšana un vienīgā “pareizā” risinājuma iemācīšana, bet gan mācīšanās domāt un pieņemt lēmumus, rast risinājumus, izvērtējot konkrētos apstākļus un mērķus. Īpašs bonuss ir iespēja diskutēt un uzzināt Latvijas pieredzi gan no pasniedzējiem, gan no citiem kursu apmeklētājiem – mārketinga praktiķiem.”

Elīna Valdmane, “Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras” mārketinga vadītāja:

“Inspired akadēmijas patērētāju uzvedības kurss rosināja pārdomas par to kā, ko un kāpēc mēs patērējam, analizējot gan personīgo patēriņu ikdienā, gan pielietojot iegūtās zināšanas darba vidē. Kursu iesaku apmeklēt mārketinga, pārdošanas un klientu apkalpošanas vadītājiem. Mārketinga stratēģijas kurss lieliski palīdzēja “salikt pa plauktiņiem” esošās zināšanas, un deva idejas jauniem risinājumiem.”

Komanda

https://inspired.lv/wp-content/uploads/2017/05/Kljavinjs_1.png

Jānis Kļaviņš

Pasniedzējs

https://inspired.lv/wp-content/uploads/2017/05/Vaitkune_1.png

Rita Vaitkūne

Akadēmijas vadītāja

Kontaktpersona

Diāna Kalniņa

Projektu vadītāja

+371 26606931

diana.kalnina